slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia przedstawiające typową damę? My znamy: uczucie, bliscy i ubrania. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują oby dwie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie przyjmują zachowania na zabój zaabsorbowanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają w połowie pragną czułości, stałości w uczuciu, ale w drugiej połowie skrycie marzą o tym by ich facet czasami stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Damy wbrew pozorom także pragną zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom pięknych pań? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe czy większe potrzeby, aby pamiętać które z nich są najważniejsze i na tych skoncentruj się najmocniej, nawyk bycia nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to dyskusja jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy pielęgnować często drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna