producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze sztuczne, czy też srebrne? Jakie z nich kupujemy chętniej? Ta walka trwa już nie krótko na świecie. Dziś spróbujemy udzielić odpowiedzi na ten temat. Nie mniej zagadnienie nie będzie to aż tak nieskomplikowane jak mogłoby się zdawać. Powyżej wymienione rodzaje wyrobów jubilerskich posiadają ciekawe minusy choć i liczące się pozytywne aspekty użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj wytwarza się takie modele z czystego metalu szlachetnego. Dlatego właśnie jest znacznie droższa. Wytwarza się taką biżuterię przetapiając rudy metali. Pozostaje znacznie dostojniejsza oraz właśnie z tego powodu regularnie kupują ją klienci zamożniejsi. Również istotne jest miejsce jej sprzedaży, zwykle są to galerie złotnicze. Pozostaje odpowiedni zaprezentowana w oświetlonych, szklanych witrynkach. Podczas jej kupna zazwyczaj dostaniemy śliczne pudełeczko. W jubilerskim salonie obsługa na 100% pozostanie sympatyczniejsza oraz na wyższym poziomie. Biżuteria z metali szlachetnych o czym także nie powinniśmy zapominać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Sztuczna biżuteria – pozostaje zazwyczaj wytwarzana ze stopów zwykłych metali i wykańcza się ją niedużą powłoką złota. Sztuczne produkty stosunkowo w niekrótkim czasie tracą swój wygląd i kobiety wyrzucają je. Ich największa zaleta to jak najbardziej niska wartość sprzedaży. Z przykrością uważamy, że może wywoływać uczulenia, bardzo często biżuteria z domieszką niklu. Co najistotniejsze rodzaje takiej biżuterii są nadzwyczaj piękne ze względu na stop, zwyczajnie dużo łatwiej ją wyprodukować. Sety W tym przypadku najczęściej składają się z dwóch elementów – bransoletki i naszyjnika.
Reasumując biżuteria z metali szlachetnych pozostaje precyzyjniej wykonana i nie uczula. Jednak jest znacznie droższa, co więcej nie ściera się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z drugiej strony linie biżuterii platerowanej są ładniejsze i tańsze. Jaki typ pozostaje lepszy? Oczywiście biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow