ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale plotkarskie oraz poradniki pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęło się że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto też, że faceci nie są skłonni do rozmów na temat garderoby czy też dbania o wygląd. Kobiety uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma ubrane, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju miewa się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest sposób demonstrowania ubrań w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców odstrasza nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, podobno koniecznie granatowa oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby jest marynarka. Najlepiej taka która się nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są stylowe wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki