bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie to określenie stosunkowo ogólne. W jaki sposób możemy je podzielić? Oczywiście przez materiał, z którego zostały wykonane, a także które dodatki użyto. Teraz natomiast zrobimy klasyfikację pod kątem rodzaju biżuterii.
Zawieszki na Łańcuszku – ubóstwiane od wielu lat, zarówno poprzez dziewczyny jak i facetów. Delikatna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka z reguły zamieszczona na szyi to kwintesencja niewieściego piękna.
Srebrne kolczyki jest następny typ nie tylko damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Najczęściej robi się je ze białego złota. Odróżniamy kilka typów spięć, na przykład Wkrętki. Kolczyki pozostają najpopularniejsze pod względem sprzedaży z branży jubilerskiej.
Pierścienie od lat zdobią także męską dłoń. Bywają takie zwyczajne ,ale także sztuki z kamieniami. Niebywale często posiadają określoną symbolikę.
Bransoletki – delikatne łańcuszki jakie panie zazwyczaj zakładają na nadgarstek, choć od jakiegoś czasu również na nodze, od niedawana stało się to bardzo modne
Beadsy to gatunek, jaki wszedł do naszego kraju z pięknych Włoch. Korale nasuwane są tutaj na mocną bransoletę z zapięciem. Z powodu tego, że są one pojawiają się w bardzo dużej liczbie wzorów praktycznie każda kompozycja pozostaje odmienna.
Na świecie znalazła swoje miejsce także seria wywodząca się w USA. W której charms pozostają podwieszane do bransoletki za pomocą malutkiego karabinka. Przyjęły one nazwę charmsy.
Obrączki ślubne – należą do działu sygnetów. Niedawno zdecydowanie doznały sławy. Wszystkie pary chcą mieć modele unikalne i indywidualną sentencją.
Zegarki – tutaj prezentowana ostatnia rodzina z segmentu biżuterii. Niezwykle często kupowana również przez facetów. Decydujący jest nie tylko metal, ale również wkład.
Gatunków biżuterii jest zdecydowanie dużo. Jeśli już wybieramy często lepiej poszukać niedużą firmę złotniczą. Wyroby będą zdecydowanie wyższej jakości, ponadto również delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020